💕 Nenechte si uniknout 10% slevu při nákupu nad 1000 Kč (Kód MILJU10) a 20% slevu při nákupu nad 2000 Kč (Kód MILJU20) 🎁

Proč tě miluju zlatá

Deník Proč tě miluju je krásný dárek pro vašeho partnera/partnerku. Knihu vyplníte a dát tak tomu druhému najevo, jak moc ho milujete. 

Jednotlivé kapitoly vás vedou k hledání konkrétních události, které způsobují, že je vám s tím druhým dobře. Psaním knihy se zamýšlíte nad tím, co hezkého jste spolu prožili, co máte na svém partnerovi/partnerce rádi a také jaká jsou vaše další společná přání.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
Skladem
380 Kč
Kategorie: Dárky

Kniha Proč tě miluju obsahuje

  • 50 stran, 5 kapitol, 13 vět k doplnění
  • 15 originálních ilustrací
  • Spoustu prostoru přizpůsobit knihu sobě
  • Kvalitní papír gramáže 115 g
  • Rozměry  A6 – akorát do kapsy

Obsah

  • Jak jsme se poznali
  • Vznikla láska
  • Nezapomenutelné okamžiky
  • Co na tobě zbožňuju
  • Bez tebe si to už neumím představit

Prohlédněte si Milju

7 důvodů proč darovat Milju

IDEÁLNÍ DÁREK

Vždy je správný čas dát vaší milované bytosti najevo, jak moc jej máme rádi. Kniha Milju je ideálním dárkem k narozeninám, výročí, na Vánoce nebo jen tak pro radost.

Objednat

OBROVSKÁ RADOST

Nejkrásnější pocit v životě je, když víme, že nás má někdo rád. Představte si, že k tomu navíc ještě dáme najevo konkrétní důvody, proč druhého člověka máme rádi, za co jsme mu vděční, v čem nás inspiruje.

Objednat

LOGICKÁ STRUKTURA PROPOJENÁ EMOCEMI

Kniha nabízí konkrétní kroky, jak váš příběh napsat, a sleduje jasnou strukturu minulost – přítomnost – budoucnost. Podívejte se na osnovu knihy Proč tě miluju. Celá kniha vyzařuje emoce, které jsou tím silnější, že stojí na reálných zážitcích s tím druhým.

Objednat

JEDNODUCHÉ VYPLNĚNÍ

Nemusíte psát román, abyste druhého dojali k slzám. Kniha je navržena tak, abyste ji stihli vyplnit do 15 minut a i tak udělala velkou radost.

Objednat

KAŽDÝ VZTAH JE JINÝ

Nemusíte psát román, abyste druhého dojali k slzám. Kniha je navržena tak, abyste ji stihli vyplnit do 15 minut a i tak udělala velkou radost.

Objednat

VARIABILNÍ DESIGN

Je vám bližší rozepsat se na dvě strany, nebo raději odpovědět jedním slovem? Kniha se vám přizpůsobí. Je navržena tak, aby byl prostor psát na celou stranu a zároveň aby i jednoslovná odpověď vypadala hezky.

Objednat

Reference

“Užasná knížečka, sice malá rozměrem, ale velká svým obsahem. Přála bych každé mámě zažít ten pocit upřímné radosti, štěstí a obrovského dojetí pri čtení této knížky, kterou s láskou vytvořilo vaše dítě. Skvělý nápad, trefa do černého s jistým výsledkem. Krásné vyznání citů, vzpomínka na společné chvíle štěstí, poděkování, které vždy zahřeje u srdce a vžene vám slzy dojetí do očí. Děkuji…. svym dětem za krásné vyznání a autorce za skvělý nápad”.

Magda

“ Krásný, dojemný a vzpomínkový dáreček, který potěší nejenom mysl, ale hlavně i srdíčko. Velmi chválím výborný nápad a krásné zpracování. Při čtení jsem se vrátila do toho nejkrásnějšího období svého života, kdy děti vyrůstaly, měli jsme krásná baseťácká štěňátka a byli jsme všichni pohromadě a starosti házeli za hlavu? .”

Alena

“Děkuji vám za tuhle knihu, přítel byl dojatý a říkal, že nic krásnějšího nedostal.”

Andrea

“Moc mě překvapila má výsledná nálada po dokončení vyplňování – měla jsem pocit neuvěřitelného, velmi příjemného naplnění, hřejivý pocit u srdce. Zároveň jsem několikrát dojala sebe samu právě těmi vzpomínkami. Nepřikládala jsem knížce takovou váhu, jakou přináší – omlouvám se a zároveň děkuji za zkušenost.”

Anna

Ukázka z knihy

 
Často kladené dotazy

Pro ty, které milujete romantickou láskou, životní partnery či partnerky. Asi milujete i své rodiče nebo děti, pro ty jsou však jiné Milju knížečky.

Je to individuální, někdo si do ní kreslí a pořádně si s tím vyhraje a pak to může trvat i několik hodin a někdo to má hotové za 30 min. Nechte si však na vyplňování raději aspoň hodinu.

Doporučujeme psát černou propiskou, fixou, pastelkami nebo lepit. Zkrátka čímkoliv, co vám vyhovuje.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 29.11.2023
Knihu jsem dostal od manželky a byl jsem dojatý. Neustále se ke knize vracím a je to jeden z nejkrásnějších dárků, které jsem dostal.