💕 Nenechte si uniknout 10% slevu při nákupu nad 1000 Kč (Kód MILJU10) a 20% slevu při nákupu nad 2000 Kč (Kód MILJU20) 🎁

Do života

Edice Do života je pro ty nejdražší bytosti na světě. Pro naše děti. Kniha Do života není o prvních krůčcích a prvním jídle. Je o silných stránkách našich dětí, zaznamenává drahocenné vzpomínky a v neposlední řadě vzkazy do života od různých členů rodiny. Knihu nevyplňuje jen máma nebo táta, ale můžete ji dát i babičkám, dědečkům, strejdům, tetám...Všem, kteří dítě milují. Do života není miminkovská knížka. Je pro naše děti - ať je jim 10 nebo 30 let. Doporučujeme od věku, kdy umí sami číst :) Psaním knihy dáváte vašim dětem do života ten největší dar - vědí, že jsou milováni.

Můžeme doručit do:
27.6.2024
Skladem
390 Kč
Kategorie: Dárky

Kniha Do života obsahuje

  • 60 stran, 5 kapitol, 15 vět k doplnění
  • 20 nádherných ilustrací
  • Spoustu prostoru přizpůsobit knihu sobě
  • Kvalitní papír gramáže 115 g
  • Rozměry A5

Obsah

  • Ty jako miminko
  • Ty a tvá rodina
  • Jsi pro nás jediným/jedinou na světě
  • Krásné okamžiky
  • Do života

Prohlédněte si Milju

Reference

“Z knihy jsem byla nadšená, přítel není žádnej romantik, tak jsem do poslední chvíle přemýšlela, jestli mu to vůbec mám dát, ale nakonec jsem mu to dala a nevěřila jsem vlastním očím… po pár stránkách už brečel. Nikdy jsem ho takhle dojatého neviděla, takže kniha má 100% úspěch.”

Lucie

“Tato kniha je super dárek pro vaše drahé polovičky. Líbí se nám, jak je v ní prostor pro vlastní myšlenky. Je proto ušitá opravdu pro každého. Už se těšíme, až si ji znova otevřeme a zavzpomínáme.”

E+M

“Děkuji vám za tuhle knihu, přítel byl dojatý a říkal, že nic krásnějšího nedostal.”

Lucie

“Když jsem knihu psala, uvědomila jsem si, kolik krásného jsme spolu prožili. Kniha mi pomohla uvědomit si, že náš vztah není samozřejmost. A nejhezčí na tom bylo, jakou mu udělala radost.”

Míša

“Byl to asi nejhezčí dárek, co jsem dostal. Tohle je něco, co si sami nemůžete koupit. Dojalo mě to.”

A.

7 důvodů proč darovat Milju

IDEÁLNÍ DÁREK

Co může být hezčím dárkem než dát vašemu dítěti něco, kde bude mít do konce života zaznemanáno, jak moc ho celá rodina milujete. Je to dárek, ke kterému se může vracet a připomínat si, kolik lásky má.

Také je kniha krásným dárkem i nevyplněná, třeba novopečeným rodičům k narození miminka.

Objednat

LOGICKÁ STRUKURA

Kniha nabízí konkrétní kroky, jak váš příběh napsat. Je rozčleněna do 5 kapitol, které mají jasnou strukturu od toho, co si pamatujeme z dob miminka až po vzkazy do života.

Objednat

JEDNODUCHÉ VYPLNĚNÍ A SDÍLENÉ PSANÍ

V knize jsou otázky jako “co máš po nás dobrého”, takže stačí jednou sednout a knížku máte vyplněnou. Nemusíte ji psát několik let vkuse a zaznamenávat milníky jako je první zoubek. Vyplnění navíc není jen na mámě nebo tátovi. Tuhle knížku může vyplnit celá rodina. Posouváte si ji jako památník, každý něco přidá a zvyšuje tak její emocionální hodnotu.

Objednat

PRO DĚTI OD 6 DO 60 LET

Milju Do života je první kniha pro děti, kterou můžete dát i dospělému. Je to dárek pro děti, teenagery, dospělé, prostě pro všechny, kteří jsou dětmi milujících rodičů. Je důležité slyšet, jak jsme pro naše rodiče důležití, i když jsme třeba už sami rodiči.

Objednat

Ukázka z knihy

Často kladené dotazy

Kniha je pro děti, teenagery, dospělé, prostě pro všechny, kteří jsou dětmi milujících rodičů. Doporučujeme darovat od doby, co vaše děti umí sami číst. Ideální věk je kolem 15-18 let

Je to individuální, někdo si do ní kreslí a pořádně si s tím vyhraje a pak to může trvat i několik hodin a někdo to má hotové za 30 min. Nicméně doporučujeme si na vyplnění nechat dostatečný počet dní, abyste ji stihli poslat i po rodině “dál”, babičkám, dědům, strejdám, tetám atd.

Doporučujeme psát černou propiskou nebo tužkou.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 8.2.2024
Nádherná kniha, která je ideálním dárkem pro vaši dceru nebo syna. budou mít vzpomínky na celý život