💕 Nenechte si uniknout 10% slevu při nákupu nad 1000 Kč (Kód MILJU10) a 20% slevu při nákupu nad 2000 Kč (Kód MILJU20) 🎁

365 důvodů, proč tě miluju

Deník 365 důvodů, proč tě miluju, je deník, do kterého každý den zapíšete jeden konkrétní důvod, proč toho druhého milujete, co zrovna ten den pro vás udělal/a hezkého a proč zrovna díky němu/jí je váš život krásnější. O rok později je kniha tím nejkrásnějším vyznáním lásky a především jejím psaním upevňujete vděčnost za váš vztah a tím zvyšujete svoji spokojenost ve vztahu. V knize kromě 365 řádků k vyplnění najdete i krásné ilustrace, citáty a spoustu prostoru přidat fotky, vzkazy, nalepit básničku, prostě si knížku přizpůsobit vám dvěma.
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Skladem
450 Kč
Kategorie: Pro ženy

V deníku 365 důvodů, proč tě miluju najdete

  • 365 řádků k vyplnění 365 důvodů, na 150ti stranách
  • 6 citátů s nádhernými kresbami
  • Spoustu prostoru přizpůsobit knihu sobě
  • Eko papír 80g
  • Rozměry A6 – akorát do kapsy či kabelky

Prohlédněte si deník 365 důvodů, proč tě miluju

Reference

“Z knihy jsem byla nadšená, přítel není žádnej romantik, tak jsem do poslední chvíle přemýšlela, jestli mu to vůbec mám dát, ale nakonec jsem mu to dala a nevěřila jsem vlastním očím… po pár stránkách už brečel. Nikdy jsem ho takhle dojatého neviděla, takže kniha má 100% úspěch.”

Lucie

“Tato kniha je super dárek pro vaše drahé polovičky. Líbí se nám, jak je v ní prostor pro vlastní myšlenky. Je proto ušitá opravdu pro každého. Už se těšíme, až si ji znova otevřeme a zavzpomínáme.”

E+M

“Děkuji vám za tuhle knihu, přítel byl dojatý a říkal, že nic krásnějšího nedostal.”

Lucie

“Když jsem knihu psala, uvědomila jsem si, kolik krásného jsme spolu prožili. Kniha mi pomohla uvědomit si, že náš vztah není samozřejmost. A nejhezčí na tom bylo, jakou mu udělala radost.”

Míša

“Byl to asi nejhezčí dárek, co jsem dostal. Tohle je něco, co si sami nemůžete koupit. Dojalo mě to.”

A.

Proč pořídit 365 důvodů, proč tě miluju

NEJKRÁSNĚJŠÍ DÁREK

365 dní, každý den jeden důvod lásky. Co může být krásnějším dárkem než tomu druhému ukázat, jak moc ho milujeme. Kniha 365 důvodů je ideální dárek k výročí, ke svatbě nebo k narozeninám. A co teprve k žádosti o roku?

Objednat

OBROVSKÁ RADOST

Nejkrásnější pocit v životě je, když víme, že nás někdo opravdu miluje. Představte si, že darujeme deník, který tomu druhému ukáže, že na něj myslíme celý rok každý den a vždy najdeme konkrétní důvod, proč je pro nás důležitý.

Objednat

POSILOVÁNÍ VDĚČNOSTI VE VZTAHU

Díky deníku zaměřujete vaše myšlení každý den směrem k tomu dobrému, co vám váš milovaný/vaše milovaná dává. Je to ověřený psychologický nástroj k posilování vděčnosti za to, co v tom druhém máte. Budete pak k sobě laskavější a tím pádem i šťastnější.

Objednat

MOŽNOST ZAČÍT PSÁT KDYKOLIV

Deník je nedatovaný, tudíž můžete začít psát kdykoliv, nejen na začátku roku. Navíc můžete vyplňování načasovat rok před nějakou výjimčnou událostí. Například před svatbou, výročím nebo narozeninami.

Objednat

KRÁSNÝ DESIGN, ILUSTRACE I CITÁTY

V deníku kromě jasného číslování důvodů najdete i krásné ilustrace, citáty a také prostor na poznámky, fotky nebo ústřižky z uplynulého roku.

Objednat

Ukázka z knihy

 

Často kladené dotazy

Deník je nedatovaný, takže můžete začít psát kterýkoliv den v roce, třeba rok před svatbou

Pro všechny, kteří chtějí zvyšovat vděčnost v jejich vztahu a jsou ochotni každý den po dobu jednoho roku věnovat pár okamžiků zapsání 1 důvodu.

Čímkoliv, co bude zrovna po ruce. Do knihy můžete lepit, vkládat různé vzpomínky, zkrátka si ji utvořit pro vás.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
N Avatar autora | 13.9.2023
Nádherný diář